Олексій Гончарук закликав інвестувати в надрокористування

Найкорупційнішу сферу надрокористування на центральному рівні очищено шляхом зміни менеджменту Державної служби геології та надр, заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на нараді в Полтавській ОДА, де відбулася презентація Інвестиційного атласу.

«Ми хочемо, щоб компаніям, які чесно видобувають корисні копалини працювалося максимально комфортно. Зараз дуже хороший час, щоб заходити на цей ринок та інвестувати в надрокористування. Проходження всіх офіційних процедур з отримання ліцензій, тепер можливо без хабарів та затримок», - сказав Гончарук.

За його словами, спрощення отримання дозволів на користування надрами з корисними копалинами не тільки державного а й місцевого значення, для провідного регіону надрокористування є дуже важливим фактом.

Гончарук також згадав про «сплячі ліцензії» та введення стимулюючого оподаткування, за яким власникам таких ділянок все одно доведеться платити податок.

Таким чином, недобросовісні надрокористувачі будуть змушені відмовлятися від ліцензій, а реальні інвестори отримають можливість їх придбати, наголосив прем’єр.

16:46 / 13 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події