ОГТСУ завершив ремонт газопроводу на українсько-словацькому кордоні

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) 21 вересня в установлений термін завершило плановий ремонт на газопроводі «Лупінг №4» біля словацького кордону. Про це повідомляє прес-служба ОГТСУ.

За словами ОГТСУ, вже на 22 вересня приймаються заявки від імпортерів на транспортування газу зі Словаччини до України через ГВС «Будінце» в повному обсязі. Газопровід та точка міждержавного з’єднання розпочнуть роботу з 7:00 години ранку.

Нагадаємо, внаслідок планового ремонту, імпорт газу через «Будінце» було припинено з 1 по 21 вересня 2020р. До даного ремонту була прикута увага як українських, так і міжнародних трейдерів, оскільки «Будінце» є єдиним маршрутом гарантованих поставок газу з країн ЄС в Україну.

Спочатку ремонт планували здійснювати протягом 11 серпня – 30 вересня 2020р. Проте, на прохання трейдерів, а також враховуючи те, що ОГТСУ та Eustream (словацький оператор ГТС) не змогли домовитися про об’єднання точок «Будінце» та «Вельке Капушани» в єдину віртуальну точку з’єднання, ОГТСУ скоротило термін ремонту до трьох тижнів.

Відновлення роботи газопроводу «Лупінг №4» дозволить замовникам послуг транспортування імпортувати до України до 42,5 млн куб м природного газу на добу (27 млн куб м – гарантована потужність та 15,5 млн куб м – переривчаста). За даними ОГТСУ, 12,2 млн куб м на добу вже заброньовані імпортерами до кінця вересня.

«Своєчасні ремонти – запорука безаварійно роботи ГТС. Зокрема, на кордонні зі Словаччиною проходить п’ять основних магістральних газопроводів, якими здійснюється транзит до ЄС та імпортування газу до України. Ми направили всі зусилля на організацію ремонту у стислі терміни, і я тримав це питання на контролі. Адже надійність та безпечність транспортування, включаючи нашими контрагентами в рамках підготовки до опалювального сезону – це пріоритет для Оператора ГТС України», – підкреслив гендиректор ОГТСУ Сергій Макогон.

15:42 / 21 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події