ОГТСУ став членом Європейської Бізнес Асоціації

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) став членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), повідомляє прес-служба ОГТСУ. За словами компанії ОГТСУ вступив в Асоціацію з метою обміну досвідом в професійному середовищі та відстоювання інтересів українського ринку газу на державному і європейському рівнях.

Членство в Асоціації надає учасникам можливість обмінюватися інформацією про свою діяльність, взаємно консультуватися, залучати до дискусій представників влади, брати участь у правотворчому процесі.

«Ми раді приєднатися до бізнес-середовища, яке сповідує європейські цінності й прагне працювати за європейськими стандартами. Учасники Асоціації постійно проводять профільні дискусії щодо проблем, тенденцій і слабких місць у функціонуванні ринків, напрацьовують рішення та активно залучаються до розробки нормативно-правових актів, зокрема й у сфері регулювання енергетики. Ми розраховуємо на плідну співпрацю у спільному досягненні кращих умов для українського газового ринку», – зауважила директорка з питань взаємодії з державними органами та міжнародними організаціями ОГТСУ Ольга Бєлькова.

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999р за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу її членами стали понад 1 000 українських компаній, які спільними зусиллями прагнуть вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому. Асоціація є однією з найбільших та найвпливовіших ділових спільнот в Україні.

 

14:45 / 1 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події