ОГТСУ оскаржує рішення ОАСК щодо зупинення дії постанови НКРЕКП про фінзабезпечення

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) звернулося до суду щодо оскарження ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК) №640/22977/20 від 6 жовтня 2020р про забезпечення адміністративного позову ТОВ «ЄГАЗ» до НКРЕКП. Про це повідомляє прес-служба ОГТСУ.

Ухвалою суду була призупинена дія деяких положень постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №1611 від 26 серпня 2020р в частині вимог до банків, які надають фінансове забезпечення, та в частині визначення розміру фінансового забезпечення за договором транспортування природного газу.

За словами ОГТСУ, ухвала суду зупиняє вимогу Кодексу ГТС України до ОГТСУ в частині не прийняття фінансового забезпечення у вигляді банківської гарантії, виданої банком, який не віднесено Національним банком України (НБУ) до переліку системно важливих банків, а також в частині положень, які регулюють порядок визначення розміру фінансового забезпечення.

Ухвала застосовується до наступних компаній, які входять до Асоціації постачальників енергоресурсів: ТОВ «ЄГАЗ», «Вінницягаз збут», «Волиньгаз збут», «Дніпропетровськгаз збут», «Житомиргаз збут», «Закарпатгаз збут», «Запоріжгаз збут», «Івано-Франківськгаз збут», «Київоблгаз збут», «Львівгаз збут», «Миколаївгаз збут», «Рівнегаз збут», «Сумигаз збут», «Харківгаз збут», «Хмельницькгаз збут», «Чернівцігаз збут», «Чернігівгаз збут».

«Зважаючи, що ОГТСУ не є безпосередньо стороною в ухвалі суду, ми окремо звернулися до НКРЕКП щодо надання роз’яснень, яким чином може бути виконана ця ухвала. Фактично, вона створює преференції для однієї з груп гравців на ринку газу», - йдеться у повідомленні ОГТСУ.

11:04 / 20 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події