Одеський НПЗ та гірнича компанія «Восток-Руда» уклали договори з «Укрінтернерго»

Ряд великих промислових підприємств, таких як ДП «Одеський нафтопереробний завод» та ТОВ «Восток-Руда» (залізорудне підприємство у Дніпропетровській обл, акціонером якого являється Полтавський ГЗК групи Ferrexpo), уклали договори на поставку електроенергії з постачальником «останньої надії» - ДПЗД «Укрінтеренерго». Такі дані опубліковані в реєстрі споживачів «Укрнітеренерго» від 5 січня 2019р.

Також клієнтами постачальника «останньої надії» стали декілька теплопостачальних підприємств, наприклад, ДП «Перещепинетеплоенерго» та ДП «Східтеплоенерго» КП «Дніпротеплоенерго» Дніпропетровської облради, КП «Новомосковськтеплоенерго», КП «Теплопостачання м. Одеси». Крім того, поставкою «останньої надії» скористаються ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт», підрозділ ДП «НЕК «Укренерго» в Дінпропетровській обл та ряд інших державних та приватних підприємств.

Як повідомлялося, раніше до договору на поставку «останньої надії» приєдналися державні вугледобувні шахти, адміністрація морського порту «Южний», «Ізмаїльський морський торговельний порт», АТ «Укртранснафта», філії ПАТ «Нафтогаз України» та ін.

Довідка ExPro. Поставка «останньої надії» передбачена законом України «Про ринок електричної енергії» для тих споживачів, які не змогли знайти постачальника на вільному ринку та забезпечити себе електроенергією з 1 січня 2019р. Термін поставки обмежений періодом 90 днів. В середині грудня 2018р Кабінет міністрів поклав виконання обов’язків з поставки «останньої надії» на ДПЗД «Укрінтеренерго», яке до цього в основному займалося експортом електроенергії, а НКРЕКП встановила тариф (рівень маржі) постачальника «останньої надії» на рівні 486,06 грн/МВт-год (без ПДВ).

За словами члена НКРЕКП Олени Антонової, тариф постачальника «останньої надії» буде на 14% вище тарифу постачальника універсальної послуги. Згідно розрахунків ExPro, кінцева вартість електроенергії, яка буде купуватися у постачальника «останньої надії» буде на рівні 2,54-2,79 грн/кВт-год (для промислових споживачів першого класу напруги) та 2,76-3,53 грн/кВт-год (для другого класу напруги).

11:37 / 8 січня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події