Обсяги продажу газу на УЕБ у першому півріччі 2020р склали рекордні 735 млн куб м

У першому півріччі 2020р на ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) загалом було реалізовано 735 млн куб м природного газу, що є абсолютним рекордом за весь період функціонування УЕБ. Про це повідомляє прес-служба УЕБ.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року (40 млн куб м )обсяги реалізованого газу зросли у 18 разів.

Загалом протягом першого півріччя було проведено 126 торгових сесій, а до торгів приєдналися 34 нові компанії. За даними УЕБ, ціни зберігали стійку динаміку до зниження, а в червні стабілізувались. У найнижчій точці (22 травня) котирування ресурсу червня становили 1 860 грн/тис куб. м. Зараз простежується легкий тренд на зростання, який відповідає європейським тенденціям.

«У першому півріччі нам вдалося досягти значного зростання обсягів торгівлі, вже зараз обсяг продажів у першому півріччі є більшим, ніж за весь минулий календарний рік. Це є підтвердженням довіри учасників ринку до УЕБ як визнаного майданчика з торгівлі природним газом, ми і надалі будемо працювати над розвитком ринку за європейськими стандартами.» - повідомив Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

 

11:55 / 2 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події