Інвестор у ВДЕ вперше в Україні виграв суд проти «Гарантованого покупця»

Господарський суд міста Києва 22 вересня 2020р постановив стягнути з ДП «Гарантований покупець» 1,36 млн грн боргу за придбану у ТОВ «Єдиний енергостандарт» електроенергію по зеленому тарифу; це перше судове рішення у ряді позовів інвесторів проти «Гарантованого покупця».

Відповідне рішення опубліковано на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

«Стягнути з ДП «Гарантований покупець» на користь ТОВ «Єдиний енергостандарт заборгованість за куплену у березні 2020 року електроенергію у розмірі 1 362 296 грн. 57 коп. та витрати по сплаті судового збору в розмірі 20 434 грн. 45 коп», - йдеться у рішення суду.

Проте, 8 жовтня представником «Гарантованого покупця» було подано заяву про відстрочку виконання рішення у даній справі строком на 1 рік. У зв’язку з такими обставинами, Господарський суд міста Києва почне розгляд заяви про відстрочку свого рішення 27 жовтня 2020р.

Прес-центр «Гарантованого покупця» додав в коментарі для агентства ExPro, що дане рішення ще не набрало законної сили, тому його не можна назвати виграшем справи.

«Рішення не набрало законної сили та оскаржено ДП «Гарантований покупець» у встановленому порядку», - зазначили представники підприємства.

Довідка ExPro, ТОВ «Єдиний енергостандарт» має 4 мікрогідроелектростанції потужністю від 260 до 600 кВт.

Як повідомляло агентство ExPro, в кінці червня 2020р проти «Гарантованого покупця» позови подали компанії-виробники «зеленої» електроенергії «Біогазенерго» та «Грін Енерджі Інвест». На початку серпня свої позови подали компанії «Єдиний Енергостандарт» (початкові позовні вимоги становили 2,27 млн грн) та «Улянівка-Еліос» та ряд інших інвесторів у ВДЕ.

8 жовтня голова Української асоціації відновлюваної енергетики Олександр Козакевич повідомив, що загальна сума позовних вимог інвесторів до «Гарантованого покупця» в українських судах досягла біля 600 млн грн.

15:32 / 21 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події