Інвестиції у розподільчі мережі сформують нові робочі місця та покращать якість електропостачання – Шмигаль

Інвестиції у розподільчі електричні мережі, які вкладаються з початку 2021р в рамках реформи стимулюючого тарифоутворення (RAB-тарифів), сформують нові робочі місця та покращать якість електропостачання.

Про це 9 червня повідомила прес-служба Кабінету міністрів з посиланням на словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, які він сказав під час круглого столу з питань енергетики, організованого Всесвітнім економічним форумом.

«Модернізація розподільчих мереж в Україні призведе до покращення якості електропостачання, зменшення втрат у мережах та, як наслідок, зменшення викидів парникових газів. Минулого року ми запустили механізм, який дозволяє системно підійти до оновлення електричних мереж та спростити приєднання до них», — сказав Прем’єр-міністр.

Шмигаль також підкреслив важливість інтеграції ОЕС України в європейську мережу ENTSO-E, яка запланована у 2023р та відкриє для розвитку ВДЕ в Україні широкі перспективи, одночасно підвищуючи стабільність української та європейської енергетичних систем.

Прем’єр-міністр зазначив, що Україна має одну з найбільш енергоємних економік у Європі, і заходи з енергоефективності сприятимуть декарбонізації економіки України, збільшенню інвестицій в технологічний сектор та створенню нових робочих місць.

17:48 / 9 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події