Арабський інвестфонд Mubadala зацікавлений у приватизації «Центренерго» та ряду обленерго – МЗС

Один з найбільших інвестиційних фондів світу Mubadala з ОАЕ ($229 млрд в управлінні) має зацікавленість у приватизації «Центренерго» та ряду обленерго, про це 23 червня повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

«Представників одного з найбільших інвестиційних фондів світу зацікавила участь у конкурсі щодо семи українських підприємств, серед яких Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Центренерго та низка Обленерго», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що МЗС та Фонд Державного майна України провели установчу зуcтріч із інвестиційним фондом Mubadala (ОАЕ) у розвиток домовленостей президента України Володимира Зеленського та лідера Об’єднаних Арабських Еміратів.

«За умови відкриття кордонів між Україною та ОАЕ, вже у липні може відбутися візит до України комісії фонду, яка зможе побачити та оцінити привабливість об’єктів», - додали в Міністерстві.

Зокрема, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував це так:

«Я дуже задоволений, що фонд Mubadala зацікавлений взяти участь у великій приватизації в Україні. Це хороший сигнал, що потужні світові гравці бачать великий потенціал України, і хочуть інвестувати. Крім того, участь великих інвестиційних фондів робить процес великої приватизації більш конкурентним».

Довідка ExPro : Міжнародний інвестиційний фонд Mubadala (Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) - один з найбільших інвестиційних фондів світу, який володіє активами на понад $ 229 млрд у більш ніж 50 країнах світу.

Як повідомляло агентство ExPro, державні ПУПи не включені до переліку великої та малої приватизації на 2020р.

13:37 / 26 червня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події