Інтерпайп вперше поставила преміальну трубу для Турецької нафтової компанії TPAO

Українська промислова компанія Інтерпайп здійснила першу поставку до Туреччини преміальних труб з безмуфтовим з'єднанням UPJ-F, яке відповідає найвищому рівню вимог CAL IV, повідомляє пресслужба.

За повідомленням, це замовлення було складним для виконання, оскільки кінцевий споживач, Турецька нафтова компанія (TPAO), запросила додаткові технічні вимоги, такі як, жорстка регламентація хімічного складу сталі, фосфатування кінців труб. Та особливі вимоги до зовнішньої різьби UPJ-F, а саме замовник настояв на процесі її шліфквання.

Вихід на турецький ринок преміальних труб - ключовий етап розвитку компанії Інтерпайп. Так як нещодавно в Туреччині відкрили велике родовище газу в Чорному морі. Тому компанія розраховує прийняти участь в тендерах щодо забезпечення цього родовища преміальною трубною продукцією.

Денис Морозов, директор з економіки та фінансів Інтерпайп зазначив: -

«Для компанії це замовлення стратегічно важливе. Всього три виробника в світі випускають подібні унікальні з'єднання. Ми показали турецькому ринку, на якому постійно конкуруємо з китайськими виробниками, що Інтерпайп може виконувати складні проектні замовлення швидко та вчасно. Перша поставка UPJ-F в Туреччину дозволить зміцнити наші позиції на цьому ринку преміальних сполук. Наша стратегія - нарощувати відвантаження продукції преміального сегмента в усьому світі».

Довідка Expro:

Інтерпайп - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж / д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу власних торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

У 2019 Інтерпайп реалізував 798 тис тонн готової продукції, в тому числі - 203 тис тонн ж / д продукції. Продажі ж / д продуктів здійснюються під брендом KLW.  У 2019р Компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 3,25 млрд грн.

 

12:07 / 19 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події