«Інтерпайп» поставив преміальні труби UPJ-F для «Української бурової компанії»

Українська промислова компанія «Інтерпайп» в рамках розвитку поставок преміальних труб для газовидобувної галузі України, відвантажила понад 1 тис тонн  труби з преміальним з’єднанням UPJ-F для ТОВ «Українська бурова компанія» (УБК), повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням УБК планує пробурити дві свердловини глибиною понад 6 км. І для видобутку в складних геологічних умовах якраз необхідне безмуфтове з'єднання UPJ-F, яке сертифіковане за найвищим рівнем газогерметичності CAL IV.

В компанії відзначили, що на світовому ринку, всього чотири компанії можуть запропонувати трубну продукцію такого класу, і «Інтерпайп» - в числі цих компаній.

Українська промислова компанія «Інтерпайп» - великий експортер високотехнологічної трубної продукції. У той же час внутрішній ринок завжди знаходиться у фокусі нашої уваги. Хоча зараз вітчизняна газовидобуток переживає не найкращі часи: спад виробництва, ускладнення умов буріння.

Довідка EхPro

«Інтерпайп» - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж / д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2020 р «Інтерпайп» реалізував 662 тис тонн готової продукції, в тому числі - 192 тис тонн ж / д продукції. Продажі ж / д продуктів здійснюються під брендом KLW.

14:55 / 15 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події