Інституційна неспроможність Мінекоенерго та Комітету ВРУ поглиблює кризу на ринку е/е – УВЕА

Інституційна неспроможність Міністерства енергетики та захисту довкілля, а також парламентського комітету з питань енергетики та ЖКП поглиблює кризові явища на ринку електроенергії, зокрема в сфері відновлюваних джерел енергії і підтримки їх розвитку. Про це йдеться в листі-зверненні «Української вітроенергетичної асоціації» до Президента Володимира Зеленського.

«Інституційна неспроможність профільних відомств та Комітету Верховної Ради України поглиблює кризу на ринку та несе репутаційні ризики для гарантування захисту інвестицій», - йдеться в листі.

В асоціації зазначили, що відсутність міністра призвела до призупинення процесу медіації між виробниками з ВДЕ та відомством за посередництва Секретаріату Енергетичного співтовариства.

Парламентський комітет не дає можливості зареєструвати законопроекти, які ініціювали виробники. «Відсутність у Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг підтримки ініціатив виробників електроенергії щодо вирішення проблемних питань «зеленої» енергетики не можливо зареєструвати та прийняти компромісний законопроект», - йдеться в листі.

Асоціація звернула увагу голови держави на те, що на сьогодні на ринку виникли проблеми зі стабільністю роботи мережі та фінансовим дефіцитом ДП «Гарантований покупець». Для вирішення проблем в галузі асоціація закликала Президента підтримати призначення кваліфікованих спеціалістів в міністерство.

«З огляду на все вищевикладене УВЕА звертається до Вас, шановний Володимире Олександровичу, з проханням сприяти та підтримати призначення професіоналів на ключові посади у профільних державних інституціях, особливо Міністра енергетики та захисту довкілля», - зазначається в листі.

Як повідомляло агентство ExPro, 30 березня парламент мав розглядати питання про призначення міністра енергетики, на цю посаду провладна фракція «Слуга народу» запропонувала кандидатуру Ольги Буславець. Проте, голосування за її кандидатуру не відбулося, оскільки на прохання Президента спікер Дмитро Разумков зняв питання з розгляду.

18:15 / 6 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події