Новий ринок електроенергії необхідно запускати 1 липня – міністр енергетики

Новий ринок електроенергії, який згідно нинішнього законодавства має бути введений в дію з 1 липня цього року, необхідно запускати саме в цю дату.

Як повідомляє кореспондент ExPro, таку заяву після засідання в парламентському комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, на якому обговорювалося питання про можливе перенесення дати запуску, зробив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«В жодній країні ЄС одразу стовідсотково ринок запущений не був… Очевидно, що на 80% він запуститься, а 20% буде регульоване НКРЕКП, але його запускати потрібно, чим далі будуть відтягувати дату, тим складніше буде запустити ринок», - сказав міністр.

 


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

17:04 / 15 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події