Новий ринок електроенергії необхідно запускати 1 липня – міністр енергетики

Новий ринок електроенергії, який згідно нинішнього законодавства має бути введений в дію з 1 липня цього року, необхідно запускати саме в цю дату.

Як повідомляє кореспондент ExPro, таку заяву після засідання в парламентському комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, на якому обговорювалося питання про можливе перенесення дати запуску, зробив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«В жодній країні ЄС одразу стовідсотково ринок запущений не був… Очевидно, що на 80% він запуститься, а 20% буде регульоване НКРЕКП, але його запускати потрібно, чим далі будуть відтягувати дату, тим складніше буде запустити ринок», - сказав міністр.

 


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

17:04 / 15 травня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події