Нові сервіси "Дніпропетровськгаз Збуту" дозволяють клієнту керувати п'ятьма особовими рахунками

З початку року "Дніпропетровськгаз Збут" впровадив три нових сервіси, які дозволяють клієнтам працювати із п'ятьма особовими рахунками.

Про це йдеться в повідомленні компанії. «Дніпропетровськгаз Збут» на додачу до акаунту 7104ua в Viber ввело ще два нових дистанційних способи для контролю за рахунками.

Це мобільний додаток для смартфонів 104 Mobile і мобільний додаток для iPhone - 104 Mobile Light, які дозволяють користуватися відразу п'ятьма особовими рахунками без ускладнень, що пов'язані з додатковими реєстраціями.

"ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» постійно вдосконалює комунікацію з клієнтами та збільшує кількість онлайн-сервісів для своїх клієнтів. Обмін інформацією відбувається оперативно, що дозволяє значно економити час. Дані онлайн-сервіси значно розширюють можливості клієнта. Це і оплата за газ в будь-який зручний час, контроль за надходженнями грошових коштів на особистий рахунок і перевірка балансу", - зазначила директор "Дніпропетровськгаз Збут" Тетяна Соболь.

Наразі здійснити онлайн-платежі за газ можливо через особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber 7104ua, мобільні додатки 104 Mobile, 104 Mobile Light, платіжні системи iPay.ua, Portmone; Easy Pay, цифровий гаманець Masterpass, Приват24 , Ощад24 та Monobank.

11:15 / 12 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події