«Нордік - Буд» проведе облаштування Опішнянського ГКР для УГВ за 7,1 млн грн

ТОВ «Нордік-Буд» (входить до групи компаній «Західнадрасервіс») здобуло перемогу в тендері АТ «Укргазвидобування» (що входять до Групи Нафтогазу) на замовлення послуг з облаштування Опішнянського ГКР, а також технічне переоснащення Опішнянської УКПГ, що на Полтавщині, вартістю 7,1 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в системі Prozorro 02 лютого 2021р.

В аукціон даного тендеру, який відбувся 28 січня, були допущені дві компанії з шести, що подали заявки на участь: ТОВ «Схід - Теплоремонт» та переможець ТОВ «Нордік-Буд» з пропозицією нижчою на 100 тис грн.

За технічним завданням закупівлі, призначенням об’єкту - є забезпечення підготовки вуглеводневої сировини та заміна застарілого обладнання.

Основні технологічні рішення, що будуть використані під час технічного переоснащення:

 1.  Демонтаж сепараторів першого та другого ступеню на 3-ій, 4-ій та 5-ій технологічних лініях.
 2.  Демонтаж теплообмінників на 3-ій та 4-ій технологічних лініях.
 3.  Встановлення та переобв’язка сепараційного обладнання першого ступеню на 3-ій, 4-ій та 5-ій технологічних лініях.
 4.  Заміна недіючого блоку осушки в існуючій компресорній повітря.
 5.  Заміна вентиляції в насосній закачування супутньо-пластової води.
 6.  Переобв’язка площадкових технологічних трубопроводів.
 7.  Виконання фундаментів для технологічного та допоміжного обладнання, яке буде змонтоване.
 8.  Благоустрій території біля майданчику для зливу метанолу та складу метанолу (влаштування пішохідних доріжок з тротуарної плитки).
 9.  Протипожежні заходи та заходи з охорони праці згідно чинних норм.
 10.  Автоматизація виробничого процесу згідно технічних умов ВАВПіМ ГПУ «Полтавагазвидобування».
 11.  Електропостачання та освітлення.
 12.  Встановлення технічних засобів охорони.

Строки виконання зазначених робіт – 31 серпня 2021р.

Довідка ExPro

ТОВ «Нордік-Буд» (керівник: Любомир Башинський, кінцевий бенефіціарний власник: Зиновій Козицький) – Львівська компанія, що входить до активів групи «Західнадрасервіс» створена у 2005р для реалізації проектних та будівельно- монтажних робіт в нафтогазодобувній, нафтохімічній промисловості, енергетиці та інших галузях виробництва.

13:34 / 4 лютого 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події