Німецька Robotron та консорціум з 5 компаній приймуть участь у тендері «Укренерго» на розробку ПЗ Датахабу

Німецька компанія Robotron Datenbank-Software GmbH та консорціум, до якого входять Siemens AG (Австрія), «Сіменс Україна», Siemens AS (Німеччина), IP Systems Informatikai Zartkoruen Mukuodo Reszvenytarsasag (Угорщина) та Omnetric GmbH (Норвегія), приймуть участь у тендері ДП «НЕК «Укренерго» на розробку програмного забезпечення для функціонування Датахабу та виконання функцій адміністратора комерційного обліку в новій моделі ринку електроенергії.

Про це 8 квітня повідомила прес-служба «Укренерго», додавши, що відкриття тендерних пропозицій відбулося 5 квітня.

«Оцінка пропозицій відбуватиметься у відповідності до принципів та правил закупівель МБРР (Міжнародного банку реконструкції та розвитку, одного з кредиторів проекту розробки – ред.). Результати оцінки підлягають обов’язковому погодженню з банком», - додали в компанії.

В «Укренерго» також наголосили, що до запуску Датахабу буде діяти тимчасовий механізм комерційного обліку даних, в рамках якого розподільчі компанії будуть передавати дані в модуль Адміністратора розрахунків платформи балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг Market Management System (до «Укренерго»), як вони зараз їх передають в ДП «Енергоринок».

Як повідомляв ExPro, тендер на закупівлю ПЗ для Адміністратора комерційного обліку було оголошено 19 вересня 2017р. Однак закупівля не відбулась через відсутність кваліфікованих пропозицій.

Після уточнення тендерної документації та її погодження з Міжнародним банком реконструкції Фондом розвитку (іншим кредитором проекту), повторна тендерна процедура була розпочата 18 вересня 2018р.

В середині березня 2019р «Укренерго» провело претендерну зустріч, в якій взяли участь 5 компаній-потенційних розробників необхідного софту: «Сіменс Україна», «БМС ТЕХНО», «САП Україна», Comita d.d. (Словенія) та Robotron Datenbank-Software GmbH (Німеччина).

14:47 / 8 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події