НКРЕКП зменшила тариф на розподіл для ОСР на перший та другий клас напруги - на 2% та 1 % відповідно

НКРЕКП зменшила тарифи на послуги з розподілу електричної енергії для операторів систем розподілу, в середньому по країні на перший клас напруги - на 2%, на другий клас – на 1 %.

Дане рішення регулятор прийняв на засіданні 11 липня.

«З урахуванням того, що тарифи перераховані на послуги з розподілу, з урахуванням уже затвердженого тарифу на послуги з передачі - на рівні 240 грн/МВт-год, то відповідно в середньому по країні відбудеться зменшення тарифу на послуги з розподілу електричної енергії. Зокрема на першому класі напруги - на 2%, а на другому класі напруги – близько 1 %», - сказав член НКРЕКП Руслан Кайдаш.

Як повідомляло агентство ExPro, 11 липня НКРЕКП підняла тариф на передачу НЕК «Укренерго» у 1,5 рази з 1 серпня 2020р - до 240,23 грн/МВт-год. Таке підвищення було необхідне для покриття фінансового дефіциту «Гарантованого покупця» та забезпечення його поточних виплат генерації з ВДЕ, «Енергоатому» та «Укргідроенерго».

12:22 / 11 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події