НКРЕКП затвердила вартість «зеленої» е/е, виробленої домогосподарствами, у грудні у розмірі 29,7 млн грн

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила вартість електроенергії, яку виробляють з ВДЕ домогосподарства, для компенсації постачальникам універсальної послуги за грудень 2019р у розмірі 29,7 млн грн.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні регулятора 28 січня.

До п’ятірки регіонів з найбільшою вартістю, яку має бути компенсована ПУПам, увійшли: Тернопільська (5,3 млн грн), Івано-Франківська (3,2 млн грн), Кіровоградська (2,5 млн грн), Чернівецька (2,4 млн грн) та Хмельницька (2,2 млн грн).

Найменша сума для оплати вартості електроенергії з ВДЕ, яку виробляють домогосподарства, припала на Київ – 32 тис грн та Луганську обл – 26,7 тис грн.

Як повідомляв ExPro, постачальники універсальних послуг накопичили борги перед домогосподарствами, які виробляють електроенергію з ВДЕ та відпускають її в мережу. Про це з посиланням на дані «Тернопільелектропостач» 23 січня повідомив народний депутат, голова парламентського комітету з питань енергетики та ЖКГ Андрій Герус. Останній направив запит до НЕК «Укренерго» з метою пояснення боргової ситуації.

Голова системного оператора Всеволод Ковальчук повідомив, що «Укренерго» проводить оплати боргів перед ПУПами, які не мають зустрічної заборгованості перед оператором за послуги з передачі. За його словами, «Укренерго» винне «Тернопільелектропостачу» 19,5 млн грн, а постачальник системному оператору – 25,4 млн грн. Ковальчук запропонував спочатку постачальникам повернути борги з тарифу на передачу.

13:06 / 28 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події