НКРЕКП з 1 липня буде працювати у складі 6 чоловік – Голікова

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 липня 2020р буде працювати у складі шести із семи чоловік, адже до того часу не буде можливості провести відбір кандидатів на посаду члена регулятора.

Про це в соціальній мережі Facebook повідомила екс-член Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП, представник Проекту Енергетична безпека USAID Світлана Голікова.

«З 1 липня НКРЕКП буде працювати у неповному складі (6 осіб), бо провести вчасно конкурс вже не вдасться», - написала Голікова.

Вона також додала, що конкурс не зможе бути проведений, адже ще не створена нова Конкурсна комісія, президент не видав указу з планом ротації. Попередня Конкурсна комісія припинила свою роботу у грудні минулого року.

Довідка ExPro, на сьогодні, комісія працює в повному складі (7 чоловік) – голова Валерій Тарасюк та 6 членів (Олена Антонова, Ольга Бабій, Оксана Кривенко, Руслан Кайдаш, Дмитро Коваленко та Олексій Магда).

12:09 / 31 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події