НКРЕКП визначила вартість технічної електроенергії для ОСББ на рівні цін для населення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила тариф на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках (ОСББ) та садових товариствах, на рівні діючого тарифу для населення. Відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні регулятора.

«Сьогодні на першому засіданні врегулювали ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах шляхом скасування постанови НКРЕКП від 21.12.2018р № 2010. Для зазначених цілей буде застосовано тариф на рівні як для населення», - прокоментувала рішення голова комісії Оксана Кривенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, НКРЕКП постановою №2010 від 21.12.2018р, виключила примітку, згідно з якою тарифи на електроенергію, використовувану в багатоквартирних будинках і гуртожитках на технічні цілі та освітлення, встановлені на рівні тарифів для населення. В результаті цього рішення, в Києві ціна на електроенергію для ОСББ для цілей обслуговування місць загального користування з 1 січня 2019р зростає з 1,4 грн/кВт-год до мінімум 2,32 грн/кВт-год (без ПДВ).

Ряд керівників ОСББ висловили незгоду з такими змінами, вважаючи, що вся електроенергія повинна тарифікуватися за встановленими для населення цінами (90 коп/кВт-год – при споживанні до 100 кВт-год в місяць і 1,68 грн/кВт-год - понад 100 кВт-год).

11:07 / 11 січня, 2019