НКРЕКП визнає необхідність підвищення цін на електроенергію для населення у майбутньому

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко під час засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП заявила, що в майбутньому необхідно буде підвищувати ціну на електричну енергію для населення.

«Є причини, які призводять до зростання вартості електроенергії або призведуть в подальшому…Найголовнішою причиною є перехресне субсидіювання між вартістю електроенергії для побутових та непобутових споживачів. Врешті-решт, ми стикнемося з проблемою, що буде необхідність підвищення вартості електроенергії для населення, для того, щоб зменшити ці дотації», - повідомила Кривенко.

Як повідомляв ExPro, 21 серпня Кабінет міністрів вніс зміни в механізм виконання спеціальних обов’язків в новому ринку електроенергії, згідно яких уряд збільшив обсяг електроенергії, яку ПрАТ «Укргідроенерго» зобов’язане продавати ДП «Гарантований покупець» для компенсації низької вартості е/е для населення з 20% до 35% від загального виробництва компанії. Крім цього, 90% електроенергії зобов’язали продавати для «Гарантованого покупця» іншу держгенерацю – НАЕК «Енергоатом».


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

16:33 / 10 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події