НКРЕКП видала ліцензію компанії Polenergia на трейдинг електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, видала ТОВ «Поленергія Енерджі Україна», яка є дочірньою структурою польського енергохолдингу Polenergia, отримати ліцензію на перепродаж (трейдинг) електроенергії. Відповідне рішення було прийняте 25 березня на засіданні регулятора.

За даними ресурсу YuoControl, засновником української компанії є АТ «Поленергія Орбут», яке розташоване у Варшаві, керівник «Поленергія Енерджі Україна» - Назар Бічуя, статутний капітал – 531,7 тис грн.

За даними сайту «Поленергія Енерджі Україна», українська компанія була заснована 14 лютого 2020р.

Довідка ExPro, Polenergia – це польська енергетична компанія, яка була утворена у 2014р в результаті об’єднання активів компаній Kulczyk Holding S.àr.l та Luxembourg i.e. Polish Energy Partners SA. Головою наглядової ради є Домініка Кульчик.

Генерація компанії представлена ВЕС 249 МВт та ТЕС 116 МВт, компанія також розвиває сонячну, біо- та офшорну вітроенергетику. Polenergia присутня як на польському ринку електроенергії, так і природнього газу. Компанія зацікавлена в реалізації разом з НАЕК «Енергоатом» проекту «Енергетичний міст «Україна-ЄС».

10:41 / 25 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події