НКРЕКП проведе позапланову перевірку «Чернігівгаз збуту» через додаткові угоди

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні 26 лютого планує прийняти постанову про проведення позапланової перевірки ТОВ «Чернігівгаз збут» у зв’язку зі збільшенням ціни шляхом одностороннього надсилання додаткових угод Батуринській міській раді Бахмацького району Чернігівської області. Про це повідомляє НКРЕКП.

Перевірка буде проводитися на підставі звернення Батуринської міської ради. Так, між компанією та міськрадою укладено договір на постачання газу на 2021р, ціна газу – 4 910 грн/тис куб м (з ПДВ). Разом з тим, у січні 2021р Батуринська міськрада отримала від «Чернігівгаз збут» три додаткові угоди, які збільшували вартість газу з січня 2021р більше ніж на 33% (кожна на 9,99% відносно попередньої ціни). Крім того, 5 лютого 2021р постачальником газу була надіслана ще одна додаткова угода, яка вчетверте з початку року підвищує ціну газу - до 7 186 грн/тис куб м (з ПДВ).

За словами Батуринської міськради, до кінця поточного року закладених коштів на газ в бюджеті міськради не вистачить, що може призвести до того, що установи громади можуть опинитися без опалення.

НКРЕКП звертає увагу на неприпустимість зловживань постачальників природного газу. Тому Регулятор планує провести перевірку «Чернігівгаз збут». У разі виявлення порушень компанії загрожує штраф у розмірі від 85 до 850 тис грн або анулювання ліцензії.

14:46 / 23 лютого 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події