НКРЕКП планує видати ліцензії на поставку газу та електроенергії для компанії енергохолдингу ДТЕК - D.Trading

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послух (НКРЕКП) планує видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу та електроенергії для новоствореної енергохолдингом ДТЕК компанії – D.Trading (ТОВ «Д.Трейдінг»).

Про це йдеться в проекті рішення комісії, яке буде розглянуто на засіданні 15 лютого.

Згідно обґрунтування до проекту рішення, компанія подала документи на отримання відповідних ліцензій 8 лютого.

Як повідомляв ExPro, ДТЕК в рамках реформи ринку електроенергії створив дві нові компанії – координатора компаній-постачальників D.Solutions (ТОВ «Д.Солюшнс») та D.Trading (ТОВ «Д.Трейдінг»), яка буде відповідати за розвиток оптової торгівлі енергоресурсами в Україні та на зовнішніх енергоринках, працювати з великими клієнтами і в цілому управляти ринковим портфелем ДТЕК.

11:23 / 12 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події