НКРЕКП планує переглянути прайс-кепи на ринку електроенергії та очікує перегляду Прогнозного балансу

Національна комісія, що здійснює регулювання в сферах енергетики та житлово-комунальних послуг (НКРЕКП), планує 16 червня переглянути обмеження цін на ринку електроенергії та очікує перегляд Прогнозного балансу електроенергії ОЕС України на фоні профіциту в енергосистемі.

Про це повідомив прес-центр Нацкомісії.

«Регулятор підтверджує свою позицію, що український ринок має продовжувати свій рух за західним вектором розвитку. Тому зміна підходу до встановлення цінових обмежень сприятиме встановленню ринкових механізмів європейського зразка та, як наслідок, справедливого ціноутворення. Регулятор продовжує реагувати на виклики, що постають перед ринком, та планує, на найближчому засіданні, що відбудеться 16 червня, обговорити проєкти необхідних рішень, зокрема, щодо можливості перегляду цінових обмежень на ринку», - йдеться у повідомленні комісії.

Також в прес-центрі додали, що профіцит електроенергії (в ОЕС України у травні – ред) виник за рахунок сезонного зниження споживання, суттєвого зростання притоку води у р. Дніпро, що спричинило збільшення пропозицій електроенергії, виробленої гідроелектростанціями, а також збільшенням виробітку електроенергії з відновлювальних джерел.

А тому, Регулятор очікує перегляду Прогнозного балансу, який розробляється НЕК «Укренерго» та затверджується Міненерго.

12:27 / 14 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події