НКРЕКП перевірить теплову генерацію на предмет забезпечення паливом

НКРЕКП ухвалила рішення про проведення позапланових перевірок ТОВ «ДТЕК Східенерго», АТ «ДТЕК Дніпроенерго», АТ «ДТЕК Західенерго», ПАТ «Центренерго», ПАТ «Донбасенерго» щодо забезпечення теплових електростанцій необхідним резервом вугілля для роботи в опалювальний період 20-21рр.

Відповідне рішення 25 січня 2021р прийняла Нацкомісія.

«НКРЕКП повідомляє, що 25 січня 2021р відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому було ухвалено рішення провести позапланові невиїзні перевірки АТ «ДТЕК Дніпроенерго», АТ «ДТЕК Західенерго», ПАТ «Донбасенерго», ПАТ «Центренерго», ТОВ «ДТЕК Східенерго» щодо забезпечення ними необхідних резервів відповідного палива з метою забезпечення безпеки постачання електричної енергії», - йдеться в повідомленні регулятора.

Згідно з обґрунтуванням до постанови, до НКРЕКП 18 січня надійшло звернення від ПрАТ «НЕК Укренерго» про незабезпечення тепловими електростанціями гарантованих запасів вугілля на 10- та 20-денний термін споживання.

«Згідно з інформацією, вказаною НЕК «Укренерго», поточна ситуація з паливозабезпеченням теплових електростанцій щодня загострюється»,- зазначено в обґрунтуванні.

Також зазначено, що станом на 19.01.2021 поточні вугільні запаси на складах ТЕС знизились до 474 тис тонн, що в 5 разів менше за показник на аналогічний період 2020р.

11:45 / 25 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події