НКРЕКП оштрафувала приватну компанію за несплату небалансів «Укренерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала на 85 тис грн приватну компанію ТОВ «МЕК» за несплату 210,2 тис грн небалансів НЕК «Укренерго».

Відповідне рішення Регулятор прийняв на засіданні 24 березня.

«В результаті перевірки за зверненням НЕК «Укренерго» встановлено, що компанія ТОВ «МЕК» не здійснювала належним чином розрахунки своєчасно, і накопичила заборгованість перед «Укренерго» в обсязі 210 221 грн, яка досі не врегулювана. Компанія не мала спроби розтермінувати дану заборгованість та не реагувала на звернення «Укренерго». Пропонуємо застосувати штраф – 85 тис грн, оскільки це перше порушення, та забезпечити розрахунки», - сказала Ольга Бабій, членкиня НКРЕКП.

Бабій також зауважила, що якщо компанія не розрахується, буде повторна перевірка виконання рішення комісії, повторний штраф та вимога врегулювати заборгованість.

Разом з тим, голова комісії Валерій Тарасюк, запропонував при повторному аналогічному порушені, позбавляти ліцензії таких компаній.

13:53 / 24 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події