Низькі ціни на газ дадуть можливість для розвитку газової, а не вугільної генерації – Оржель

Цінова ситуація на ринку природного газу, яка є на сьогодні та очікується влітку цього року, а саме падіння цін на цей енергоресурс, дасть можливості для будівництва газової генерації для балансування енергосистеми України.

Таку думку 25 лютого під час Українського енергетичного форуму висловив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

«З тією ціною, яка влітку буде на газ, нам простіше спалювати газ, ніж видобувати вугілля. Така ціна на газ говорить про те, що завтра-післязавтра можна будувати газову генерацію, щоб балансувати відновлювану енергетику», - сказав він.

Як повідомляло агентство ExPro, нещодавно Оржель називав прогноз падіння цін на газ, які очікуються влітку, - на рівні $80/тис куб м.

10:52 / 25 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події