«Ньютек Юкрейн» успішно надало сервіс обсадних колон для УГВ

ДП «Ньютек Юкрейн» вкотре успішно надало сервісні послуги з інженерного супроводу технологічної оснастки при кріпленні 177,8 мм обсадною колоною свердловини №128 Березівського родовища. Замовник послуг – державна компанія АТ «Укргазвидобування». Слід відмітити, що саме ця колона є особливо важливою для подальшої надійної експлуатації свердловини.

Черговий раз відмінно справитися з поставленими задачами при виконанні вище вказаних послуг, фахівцям «Ньютек Юкрейн» допомогло використанням муфт ступеневого цементування виробництва компанії Davis-Lynch Inc – давнього партнера зі США .

Незайвим буде зауважити, що з травня 2019р, «Ньютек Юкрейн» успішно провело сервісні послуги з інженерного супроводу технологічної оснастки при кріпленні попередніми обсадними колонами (ОК) зазначеної вище свердловини. А саме: 508 мм ОК – зі стінгерним цементуванням, 340 мм, 245 мм та 178 мм ОК – з використанням МСЦ.

Нагадаємо, що перемогу в тендері «Укргазвидобування» на замовлення сервісних послуг по кріпленню обсадних колон та хвостовиків з допомогою високогерметичних пристроїв секційного кріплення та підвісок (технологічна оснастка обсадних колон та підвісні пристрої) загальною вартістю 5,1 млн грн, ДП «Ньютек Юкрейн» отримало 5 лютого 2019р.

Довідка EXPRO:

ДП «Ньютек Юкрейн» (керівник: Олександр Пузирьов (Полтава), засновник: NTS Management Holding Company, LLCМарк Садихов (США, Техас)) є переможцем 47 закупівель АТ«Укргазвидобування» на Prozorro загальною вартістю 485,5 млн грн.

11:13 / 11 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події