«НДІКБ бурового інструменту» пропонує знизити ставку ренти у випадку буріння на свердловині бокового стовбуру

Сервісна компанія, ПрАТ «НДІКБ бурового інструменту» пропонує знизити ставку ренти на видобуток газу до 2-12% у випадку буріння на вже діючій свердловині бокового стовбуру, що дасть можливість скоротити період окупності такого методу інтенсифікації видобутку та збільшити сферу його зстосування.

Таку пропозицію під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, озвучив генеральний директор компанії, доктор технічних наук Ярослав Кунцяк.

«Якщо нам б нам досягти підтримки Верховної Ради у питанні зниження ставки ренти до 2% (це було б ідеально) або хоча б до рівня як для нових свердловин (12% - ред.), тоді б буріння бокових стволів розродилося б в Україні», - сказав він, додавши, що ця технологія дозволяє підняти видобуток газу на існуючих свердловинах на 30%.

Ярослав Кунцяк обґрунтував пропозицію компанії тим, що буріння бокового стовбуру на свердловині ще складніший процес, ніж буріння нової свердловини та вимагає проведення багатьох досліджень. За його словами, буріння бокових стовбурів має окупність до півроку.

16:50 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події