«НДІКБ бурового інструменту» пропонує знизити ставку ренти у випадку буріння на свердловині бокового стовбуру

Сервісна компанія, ПрАТ «НДІКБ бурового інструменту» пропонує знизити ставку ренти на видобуток газу до 2-12% у випадку буріння на вже діючій свердловині бокового стовбуру, що дасть можливість скоротити період окупності такого методу інтенсифікації видобутку та збільшити сферу його зстосування.

Таку пропозицію під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, озвучив генеральний директор компанії, доктор технічних наук Ярослав Кунцяк.

«Якщо нам б нам досягти підтримки Верховної Ради у питанні зниження ставки ренти до 2% (це було б ідеально) або хоча б до рівня як для нових свердловин (12% - ред.), тоді б буріння бокових стволів розродилося б в Україні», - сказав він, додавши, що ця технологія дозволяє підняти видобуток газу на існуючих свердловинах на 30%.

Ярослав Кунцяк обґрунтував пропозицію компанії тим, що буріння бокового стовбуру на свердловині ще складніший процес, ніж буріння нової свердловини та вимагає проведення багатьох досліджень. За його словами, буріння бокових стовбурів має окупність до півроку.

16:50 / 20 вересня 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події