«НДІКБ бурового інструменту» пропонує знизити ставку ренти у випадку буріння на свердловині бокового стовбуру

Сервісна компанія, ПрАТ «НДІКБ бурового інструменту» пропонує знизити ставку ренти на видобуток газу до 2-12% у випадку буріння на вже діючій свердловині бокового стовбуру, що дасть можливість скоротити період окупності такого методу інтенсифікації видобутку та збільшити сферу його зстосування.

Таку пропозицію під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, озвучив генеральний директор компанії, доктор технічних наук Ярослав Кунцяк.

«Якщо нам б нам досягти підтримки Верховної Ради у питанні зниження ставки ренти до 2% (це було б ідеально) або хоча б до рівня як для нових свердловин (12% - ред.), тоді б буріння бокових стволів розродилося б в Україні», - сказав він, додавши, що ця технологія дозволяє підняти видобуток газу на існуючих свердловинах на 30%.

Ярослав Кунцяк обґрунтував пропозицію компанії тим, що буріння бокового стовбуру на свердловині ще складніший процес, ніж буріння нової свердловини та вимагає проведення багатьох досліджень. За його словами, буріння бокових стовбурів має окупність до півроку.

16:50 / 20 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події