«Навіком Енерджі» поповнила свій парк обладнання для похило-скерованого буріння

Сервісна компанія «Навіком Енерджі» (Navicom Energy) поповнила свій парк обладнання для надання послуг з похило-скерованого та горизонтального буріння, придбавши наддолотні амортизатори та слайд-рімери виробництва канадської Dynomax.

Про це повідомив ExPro директор «Навіком Енерджі» Василь Петрук на виставці «Нафта. Газ. Сервіс – 2020» у Полтаві.

Як зазначив очільник компанії, обладнання було придбане з урахуванням потреб замовників.  Зокрема наддолотні амортизатори розроблені спеціально для поглинання і послаблення навантажень на бурильну колону під час буріння, завдяки чому подовжується термін експлуатації бурового обладнання. Наразі компанія оперує амортизаторами наступних діаметрів: 121мм (4 3/4“), 171 мм (6 3/4”), 203мм (8”), 241 мм (9 1/2”).

А слайд-рімери дають можливість:

  • здійснюювати проробку свердловини під час буріння та спуско-підйомних операцій;
  • вирівнювати поверхню стінок свердловини та оптимізувати проходження бурового розчину;
  • центрувати бурову колону, зменшуючи обертаючий момент та тертя (torque&drag);
  • збільшити строк служби долота.

Також Василь Петрук відзначив, що спеціалісти «Навіком Енерджі» використовують високотехнологічне обладнання канадського та американського виробництва, а саме телеметричні системи виробництва Drill Tek, вибійні двигуни та амортизатори виробництва компаній Dynomax Drilling Tools з силовими секціями Abaco, Dyna-Drill та  PV Fluids, трубний ключ виробництва американської компанії McCoy.

Все обладнання знаходиться на власній виробничій базі в місті Полтава, на якій розташовані сучасний цех та лабораторія для роботи з телесистемами.

За роки існування компанією «Навіком Енерджі» пробурено більше 40 похило-скерованих свердловин, на багатьох родовищах Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та Львівської областей.

Серед найуспішніших проектів компанії, з впровадженням новітніх технологій з похило-скерованого буріння можно зазначити:

  • Свердловину №51 на Карайкозівському родовищі, в Харківській області (ТОВ «Енерго-Сервісна компанія «Еско-Північ»);
  • Свердловину № 11 Селюхівського родовища, на Полтавщині (ТОВ «Надра - Геоінвест);
  • Свердловину №710 Пролетарського родовища в Дніпропетровській області  (ТОВ «Перша українська газонафтова компанія»).

«Навіком Енерджі» ефективно впроваджує новітні технології в своїй діяльності, демонструючи хорошу динаміку розвитку. Регулярна участь в міжнародних виставках та конференціях, а також систематичне підвищення кваліфікації персоналу, підтверджене міжнародними сертифікатами, дають змогу бути в тренді світових тенденцій.

Довідка ExPro:

ТОВ «Навіком Енерджі» (кінцеві бенефіціарні власники: Василь Петрук, Андрій Леськів, Сергій Роєнко, Ігор Стефанишин через ТОВ «Полтавабурмаш» та ТОВ «Науково-технічне товариство «Прогрес») - сервісна компанія, яка шість років існує на ринку послуг з похило-скерованого буріння, затребуваність яких останнім часом все більше росте.

Navicom Energy пропонує повний спектр сервісів, включаючи надання в оренду обладнання, сервісне обслуговування вибійних двигунів, амортизаторів та телесистем, розрахунок та побудову проектного профілю свердловин за допомогою сучасного обладнання надійних світових виробників.

13:05 / 24 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події