«Навігатор комплект» оскаржив перемогу УГВ в УРП-конкурсі по Берестянській ділянці

ТОВ «Навігатор комплект» оскаржило результати конкурсу на укладення угоди на розподіл вуглеводнів, а саме визначення АТ «Укргазвидобування» переможцем конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуваються у межах ділянки Берестянська.

Компанія 4 лютого подала до Окружного адмінсуду м.Києва відповідний позов до Кабміну, Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Міжвідомчої комісії з організації та виконання угод про розподіл продукції.

Наразі позов залишено без руху, суд очікує від позивача доказів на підтвердження поважності причин пропуску встановленого для подачі позову шестимісячного строку, передбаченого ч. 2 ст. 122 КАС України. Нагадаємо, в липні 2019р Кабмін визначив переможців конкурсів на укладення УРП щодо 9-ти ділянок.

Торік УГВ оскаржило результати конкурсу по Варвинській ділянці, у якому перемогла Ukrainian Energy LLC, (США, Техас)(наразі справу розглядає суд першої інстанції), а УНБ – по Зінківській ділянці, де перемогла структура ДТЕК (наразі справу розглядає Верховний суд).

Бенефіціаром-контролером ТОВ «Навігатор комплект» в ЄРЮО вказано Олексія Степченко, 10 фізосіб володіють акціями компанії. Компанія у 1999р працювала з ПАТ «Укрнафта» за договором про спільну діяльність на Качанівському родовищі.

13:39 / 14 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події