Наталія Рудевич очолила напрямок нафтогазових сервісів Нафтогазу

НАК «Нафтогаз» призначив директором із нафтогазових сервісів дивізіону «Нафтогаз Технічне Забезпечення» Наталію Рудевич, яка до цього була керівником українського представництва Weatherford - однієї з найбільших у світі сервісних компаній в нафтогазовій промисловості. Про це повідомляє пресслужба групи Нафтогазу.

«Нафтогаз дав поштовх розвитку сервісному ринку України. Ми залучили сучасні технології, новітнє обладнання та кращих міжнародних сервісних підрядників. Це саме той напрям, який дає змогу втримати обсяги видобутку газу на виснажених родовищах. Сьогодні важливо не збавляти темпів, а продовжити якісно розвивати сервісний напрямок Нафтогазу. У межах процесу трансформації ми покращуємо свою ефективність та операційні процеси. Тому надважливо, щоб цей напрямок очолювала людина, яка має досвід, знання й експертизу сучасних стандартів сервісного бізнесу міжнародного рівня», – зазначив Андрій Хоменко, директор дивізіону «Нафтогаз Технічне забезпечення».

Як повідомляє пресслужба,  Наталія Рудевич має понад 20-річний досвід керування проєктами у різних галузях. Зокрема, останні 10 років обіймала керівні посади у компанії Weatherford, що входить до Великої четвірки світових сервісних компаній. До Weatherford працювала в українському підрозділі міжнародної консалтингової й аудиторської компанії KPMG у відділі податкового та юридичного консультування.

«Для мене честь приєднатися до професійної команди Групи Нафтогаз. Сподіваюся, що зможу зробити свій внесок в успішний розвиток сервісних підрозділів компанії. Безперечно, Нафтогаз вже виконав масштабну роботу у цьому напрямку, проте ринок швидко розвивається і є поле для розвитку. Моїм завданням буде впровадження міжнародних практик, у першу чергу в питаннях безпеки праці, та стандартизація виробничих процесів відповідно до провідних світових практик», – прокоментувала своє призначення Наталія Рудевич, новий директор з нафтогазових сервісів АТ «Укргазвидобування».

11:21 / 16 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події