Нардеп Ігор Палиця пропонує знизити «зелені» тарифи: для СЕС – на 50%, для ВЕС – на 40%

Лідер політичної партії «За майбутнє» Ігор Палиця вніс правки до законопроекту №3658, якими пропонується знизити «зелений» тариф для сонячних електростанцій (СЕС) - на 50%, для вітрових електростанцій - на 40%, проте народний депутат від фракції "Слуга народу", голова комітету ВРУ з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус в розмові з Палицею, запропонував проголосувати за його правки – мінус 30% для СЕС, та мінус 12,5% для ВЕС.

Про це 15 липня Ігор Палиця сказав в інтерв’ю на YouTube – каналі Skrypin.ua.

«Ми внесли свої поправки, від фракції «За майбутнє» – мінус 50 відсотків на сонце (СЕС), мінус 40 відсотків на вітер (ВЕС). Це буде на 2 центи, або 20% вище ніж у Європі. Мені сьогодні (15.07) дзвонить керівник комітету Герус і каже: «Ігор, давай так, я вношу – мінус 30 відсотків на сонце і мінус 12,5 відсотків на вітер, а не 15 відсотків та 7,5 відсотків, як було в першому читанні. Давай, проголосуєте за мої правки, тому що менше ми не зробимо». Я говорю це нереально, тому що, навіть якщо буде так як в тебе, все рівно піднімуться тарифи і не тільки на передачу, як вже зробили...», - сказав Ігор Палиця.

Довідка ExPro, Ігор Палиця – народний депутат від партії «За майбутнє», був членом партії «УКРОП». ЗМІ не одноразово пов’язували діяльність Палиці з бізнес-інтересами Ігоря Коломойського, зокрема Палиця у 1999-2003рр був в. о. голови правління підприємства «Нафтохімік Прикарпаття», а у 2003-2007рр був головою правління ПАТ «Укрнафта».

Зокрема видання «Українська правда» повідомляла, що Палиця у цьому році намагався запропонувати законопроект про регулювання банківської діяльності, який відповідав інтересам Коломойського. За даними видання, син Ігоря Палиці – Захар Палиця нещодавно став бізнес-партнером Ігоря Коломойського у готельному на нафтовому бізнесі.

12:12 / 16 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події