НАК «Нафтогаз України» призначив Сергія Олексієнка генеральним директором АТ «Укртрансгаз»

НАК «Нафтогаз України», як єдиний акціонер АТ «Укртрансгаз», призначив Сергія Олексієнка генеральним директором товариства, повідомляє пресслужба компанії.

У відповідності до оновленого Статуту «Укртрансгазу», що був затверджений 21 січня, колегіальний орган управління (правління товариства) замінено на одноосібний орган управління – генерального директора.

За словами компанії, впроваджувані нововведення є частиною процесу трансформації «Нафтогазу». «Їх мета – підвищити ефективність, посилити персональну відповідальність та прозорість в прийнятті рішень», - повідомляє пресслужба.

Олексієнко вступив на посаду генерального директора «Укртрансгазу» з 21 січня 2020р, з березня 2019р він тимчасово виконував обов’язки президента товариства. З березня 2017р Сергій Олексієнко входив до складу правління «Укртрансгазу». Раніше працював на посаді радника голови правління та уповноваженого з перспективних проектів в НАК «Нафтогаз України».

17:03 / 23 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події