НАК «Нафтогаз України» не бачить сенсу продовжувати старий газовий контракт з «Газпромом»

НАК «Нафтогаз України» не бачить сенсу та вигоди продовжувати старий газовий контракт з «Газпромом». Про це заявив Андрій Коболєв у ході 5-го українського газового форуму.

"Мені важко уявити, чому українській стороні може бути цікаво продовження старого контракту. Якщо російська сторона говорить, що вони хочуть якісь умови, інші обсяги, тоді логічно з нашого боку зайняти позицію, і ми її займаємо, що це повинен бути тільки новий контракт, що спирається тільки на європейське Право, тільки з новим оператором", - сказав він.

Коболєв також зазначив, що новий український оператор ГТС на разі передав російській стороні проект міжоператорскої угоди (interconnection agreements), яка стосується питання приєднання мереж.

За словами голови «Нафтогаз України», коли документи будуть підписані, стане можливим обговорення доступних потужностей, кількість потужностей, необхідних" Газпрому ", термін, тарифи.

«Я не бачу для української сторони ніякого сенсу йти на якісь інші сурогатні варіанти», - додав він.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що "Газпром" підпише контракт на транзит газу з Україною, якщо та до кінця року імплементує європейське законодавство. В іншому випадку "Газпром" готовий продовжити діючий контракт на прокачування газу.

18:10 / 9 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події