Наглядова рада «Укренерго» оголосила відбір на посаду голови компанії

Наглядова рада НЕК «Укренерго» оголосила відбір на посаду голови правління. Оголошення про конкурс розмістили на сайті компанії.

«Відповідно до пропозиції Міністерства фінансів України, згідно статуту НЕК «Укренерго» та рішення наглядової ради від 6 грудня 2019р, оголошується відбір кандидатур на посаду голови правління НЕК «Укренерго», - йдеться у повідомленні.

Кандидат повинен мати вищу освіту, досвід роботи на керівних посадах в установах або компаніях, які пройшли процес ринкової трансформації, успішний досвід співпраці з НКРЕКП та роботи на українському або східноєвропейському ринках в перехідний період. Конкурс пройде у два етапи: надання пакету документів до 27 січня 2020р та співбесіда з членами наглядової ради у лютому 2020р.

Як повідомляв ExPro, 2 жовтня 2015р Всеволода Ковальчука призначили тимчасово виконуючим обов’язки керівника «Укренерго».

16:03 / 13 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події