Наглядова рада «Укренерго» обрала Володимира Кудрицького головою компанії

Наглядова рада НЕК «Укренерго» в результаті конкурсу обрала головою правління компанії Володимира Кудрицького, який займав посаду директора з інвестицій та виконував обов’язки голови правління. Про це 3 липня повідомив прес-центр компанії.

Згідно повідомлення, на конкурсі була забезпечена прозора та чесна конкуренція, а Кудрицький - найбільше відповідав вимогам на голову правління.

«Його досвід та успішна робота на вищих керівних посадах в «Укренерго» під час трансформації сектору електричної енергії України, що наразі триває, де він успішно побудував ефективні відносини з акціонерами, регулятором, міжнародними інвесторами та іншими стейкхолдерами, разом з його лідерськими якостями стали основними чинниками в підтримку прийнятого рішення», - цитує прес-центр інформацію Наглядової ради.

За даними прес-центру «Укренерго», Кудрицький отримав освіту з міжнародної економіки в Київському національному економічному університеті, є членом асоціації присяжних бухгалтерів Великобританії (АССА), а також сертифікованим внутрішнім аудитором Інституту внутрішніх аудиторів США (СІА).

До призначення в «Укренерго» Кудрицький працював директором з розвитку «Укртранснафти», був операційним менеджером та директором з внутрішнього аудиту у таких компаніях як MHP S.A., EastOne, ТНК-ВР, Grant Thornton.

В 2016р він прийшов працювати в «Укренерго» та зайняв пост директора з інвестицій.

З вересня 2019р Кудрицький обіймав посаду першого заступника голови правління, а з кінця лютого 2020р виконував обов’язки керівника «Укренерго».

14:40 / 3 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події