«Нафтогазвидобування» продовжує в повній мірі роботу на фоні арешту частини акцій компанії

ПрАТ «Нафтогазвидобування» продовжує в повній мірі функціонування (видобуток природного газу), не зважаючи на рішення Печерського суду м. Київ, який 2 лютого прийняв рішення про накладання арешту на 25% акцій, які належать компанії Salazie B. V. Про це 24 лютого повідомив прес-центр підрозділу енергохолдингу ДТЕК – «ДТЕК Нафтогаз».

«Нафтогазвидобування» в повному обсязі зберігає операційну діяльність… Арешт на частину акцій, які належать Salazie B. V. і пов’язані обмеження не поширюються на акції «Нафтогазвидобування», які належать групі ДТЕК та їх акціонерів. Група ДТЕК повідомляє, що дане рішення суду ніяким чином не вплине на операційну діяльність «Нафтогазвидобування», - зазначається у повідомленні прес-центру.

Довідка ExPro, мажоритарним акціонером «Нафтогазвидобування» (58,2% акуцій) є енергохолдинг ДТЕК (компанії DTEK Oil&Gas B.V. належить 23,2% акцій, ТОВ «НГД Холдинг», який входить в DTEK Oil&Gas B.V., володіє 10%, а також NGD Holdings B. V. має 25%). Компанію Salazie B. V. ЗМІ пов’язують з інтересами бізнесмена та екс-нардепа Миколи Рудьковського. Печерський суд прийняв згадане рішення в рамках розслідування, яке проводить Головне управління СБУ за фактом викрадення бізнесмена та нардепа від партії «Слуга народу» Олега Семінського.

16:17 / 24 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події