Нафтогаз запустив у роботу мобільну лабораторію якості нафтопродуктів Shebel

АТ «Укргазвидобування», що є частиною Дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» до п’яти наявних акредитованих стаціонарних лабораторій долучило і запустило в роботу ще й мобільну (пересувну) лабораторію контролю якості нафтопродуктів Shebel, повідомляє пресслужба.

За повідомленням, мобільна лабораторія укомплектована необхідним обладнанням для визначення якості нафтопродуктів експрес-методами, які дають змогу оперативно визначати основні показники якості нафтопродуктів, зокрема:

  •  для бензинів - густина, фракційний склад, масова частка сірки, сумарний вміст ароматичних вуглеводнів, масова частка бензолу, масова частка кисню, масова частка кисневмісних сполук, октанове число;  
  • для дизельного пального – густина, фракційний склад, масова частка сірки, температура фільтрованості, температура спалаху у закритому тиглі, цетановий індекс.

«Наразі мобільна лабораторія здійснює контроль якості нафтопродуктів в мережі автозаправних станцій U.GO/«Укргазвидобування» та у внутрішніх автозаправних пунктах виробничих підрозділів групи компаній Нафтогаз, – коментує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування». – Потреба у створенні цієї лабораторії назріла із суттєвим розширенням географії партнерських АЗС, які реалізують пальне під брендом Shebel. У найближчих планах – забезпечити постійну систематичну перевірку цих АЗС, щоб бути упевненими, що наші споживачі отримують справді якісне пальне із заводськими характеристиками. Також вже розроблено пакет пропозицій для надання послуг стороннім споживачам».

Першою партнерською мережею, де відбулася перевірка якості пального мобільною лабораторією Shebel, стала харківська мережа АЗС Овіс. Лабораторія здійснила відбір та аналіз проб пального Shebel 92, Shebel 95, ДП Shebel – усі зразки відповідають вимогам ДСТУ.  

Довідка ExPro:

Shebel (Шебелинський НПЗ) – один з двох діючих в Україні нафтопереробних підприємств. Завод веде свою історію з 1960 року. У 2014-2018 рр відбулася наймасштабніша за останні 20 років модернізація підприємства, яка дала змогу випускати продукцію, що відповідає найвищим сучасним стандартам якості. З 2018 р продукція Шебелинського НПЗ реалізується на ринку під брендом Shebel. За результатами роботи у 2019 р завод наростив виробництво бензинів до 149 тис т (+14%), дизпалива – до 88 тис т (+4%).

13:21 / 23 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події