Нафтогаз запустив нову свердловину на Мелихівському родовищі з дебітом 90тис куб м

Дивізіон «Нафтогаз Розвідка та Видобування» минулого тижня запустив в роботу свердловину №177 Мелихівського родовища з дебітом 90 тис куб м за добу, повідомляє пресслужба.

За повідомленням, це вже третя експлуатаційна свердловина на зазначеному родовищі, яку ми запустили в роботу поточного року. Таким чином, спільні зусилля геологів, розробників і буровиків щодо інтенсивного розбурювання родовища дали змогу наростити добовий видобуток на понад 200 тис куб м.

Свердловину №177 було пробурено силами внутрішнього бурового підрядника «Укрбургазу» із застосуванням модернізованого бурового верстата. Отриманий дебіт в 1,6 раз перевищив очікувані результати.

В компанії відзначили, що протягом наступних 2-х років планують продовжувати буріння експлуатаційних свердловин на родовищі. Зокрема, завдяки сучасному буровому обладнанню, новим технологіям і майстерності бурових бригад  «Укрбургазу» планують активне розбурювання ділянок під річками та населеними пунктами, які раніше були недосяжними.

09:10 / 20 листопада 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події