Нафтогаз запустив нову свердловину на Мелихівському родовищі з дебітом 90тис куб м

Дивізіон «Нафтогаз Розвідка та Видобування» минулого тижня запустив в роботу свердловину №177 Мелихівського родовища з дебітом 90 тис куб м за добу, повідомляє пресслужба.

За повідомленням, це вже третя експлуатаційна свердловина на зазначеному родовищі, яку ми запустили в роботу поточного року. Таким чином, спільні зусилля геологів, розробників і буровиків щодо інтенсивного розбурювання родовища дали змогу наростити добовий видобуток на понад 200 тис куб м.

Свердловину №177 було пробурено силами внутрішнього бурового підрядника «Укрбургазу» із застосуванням модернізованого бурового верстата. Отриманий дебіт в 1,6 раз перевищив очікувані результати.

В компанії відзначили, що протягом наступних 2-х років планують продовжувати буріння експлуатаційних свердловин на родовищі. Зокрема, завдяки сучасному буровому обладнанню, новим технологіям і майстерності бурових бригад  «Укрбургазу» планують активне розбурювання ділянок під річками та населеними пунктами, які раніше були недосяжними.

09:10 / 20 листопада, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події