«Нафтогаз України» виграв перші тендери на поставку електроенергії

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яка входить в структуру державного холдингу «Нафтогаз України», виграла перші публічні тендери на поставку електроенергії загальним обсягом 912 тис кВт-год на суму 1,9 млн грн. Про це свідчить аналіз тендерів компанії ExPro.

Збутова структура «Нафтогазу» в конкурентній боротьбі виграла один із 4 лотів на поставку електроенергії до кінця цього року для потреб Кіровоградського обласного протитуберкульозного диспансеру. Обсяг поставки в 2019р складе 439,6 тис кВт-год по ціні 2 грн/кВт-год (на 36% нижче очікуваної ціни).

Також компанія стала переможцем тендеру і постачатиме електроенергію для Васильківського центру первинної медико-санітарної допомоги (Київська обл). Обсяг становитиме 472,7 тис кВт-год, а ціна - 2,07 грн/кВт-год, що на 29% нижче очікуваного значення.

Як повідомляв ExPro, а кінці січня 2018р НКРЕКП видала ліцензію на постачання електроенергії для «Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

16:38 / 17 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події