«Нафтогаз Тепло», що управлятиме Новояворівською ТЕЦ, отримало ліцензію на виробництво тепла

ТОВ «Нафтогаз Тепло» (власник – ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України»), що постачає газ теплокомуненерго, отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електро- та теплоенергії.

Відповідне рішення ухвалила НКРЕКП на засідання 19 листопада.

ТОВ «Нафтогаз Тепло», за повідомленням пресслужби уряду, стане новим управителем Новороздільською та Новояворівською ТЕЦ. За дорученням уряду АРМА розірвало договір управління з попереднім управителем – ПП «Гарант Енерго М». Найближчим часом «Нафтогаз Тепло» має отримати дозвіл на концентрацію від Антимонопольного комітету.

Як повідомлялося, ПП «Гарант Енерго М» за період з листопада 2018р по квітень 2019р накопичило перед АТ «Укртрансгаз» заборгованість за транспортування газу на суму 388 млн грн.

18:27 / 19 листопада, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події