«Нафтогаз» спільно з фінською компанією Lamor готує проект з переробки бурових відходів

Минулого тижня перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелому провів переговори з представниками компанії Lamor про співпрацю в галузі утилізації бурового шламу. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

За повідомленням, проект ініційований АТ «Укргазвидобування» та спрямований на мінімізацію шкідливого впливу на навколишнє середовище при видобутку газу.

В пресслужбі повідомляють що пілотний проект передбачає переробку 20 тис куб м шламу із застосуванням як фізико-хімічної, так і біологічної очистки за допомогою методу зворотного осмосу. Метою такої переробки є нейтралізація шкідливих речовин, що знаходяться в складі шламу, а також повне очищення води.

За словами заступника голови правління «Нафтогазу» Сергія Перелому, даний проект спрямований на реалізацію корпоративної стратегії по збереженню навколишнього середовища та охорони праці.

В свою чергу, голова наглядової ради Lamor Фред Ларсен підтвердив готовність фінської компанії завершити фінальні розрахунки вартості проекту до кінця поточного року і заявив, що угода про співпрацю може бути укладена  вже в першому кварталі 2020 року - наголошують в прес-релізі Групи.

Довідка ExPro:

Компанія Lamor є одним зі світових лідерів в проведенні операцій з ліквідації та збору аварійних розливів нафти, а також у наданні послуг з очищення грунту і води. Lamor має великий досвід в боротьбі з екологічними катастрофами, зокрема, успішного усунення наслідків аварії в Мексиканській затоці. Крім приватного партнерства з провідними нафтогазовими гігантами, такими як Shell і BP, компанія Lamor активно співпрацює з урядовими органами в багатьох країнах світу, зокрема, з Управлінням з охорони навколишнього середовища Європейського союзу, Європейським агентством з безпеки на морі (EMSA), повноважними агентствами Північної Америки та урядом Китаю.

16:33 / 9 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події