Нафтогаз сплатив до державного бюджету 95% прибутку за 2019р

НАК «Нафтогаз України» перерахувала до державного бюджету України дивіденди за 2019р у розмірі 48,125 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба Нафтогазу.

За повідомленням це рекордна сума дивідендів, отриманих українським бюджетом від державної компанії. Вона у 2,4 рази перевищила аналогічні виплати Нафтогазу до держбюджету за 2018р.

З цієї суми 8,5 млрд грн Нафтогаз перерахував до бюджету ще наприкінці 2019 року за розпорядженням уряду. Тоді кошти від Нафтогазу дозволили бюджету виконати необхідні платежі, які були під загрозою через недонадходження коштів, зазначили в пресслужбі групи.

За рішенням уряду дивіденди склали 95% від чистого прибутку Нафтогазу за 2019р.

«Група Нафтогаз вже кілька років залишається найбільшим джерелом доходів державного бюджету України. Нинішнє падіння цін на газ робить задачу наповнення бюджету складнішою. У той же час, українські споживачі отримують перевагу, сплачуючи менше за газ та тепло. Реформи, які ми здійснюємо зараз у Нафтогазі, спрямовані на подальше створення цінності для народу України»,— зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв, якого цитує пресслужба.

Загалом за перше півріччя поточного року бюджет вже отримав від Нафтогазу майже 75 млрд грн дивідендів та податків. Сума надходжень держави від Нафтогазу перевищила компенсацію, яку компанія отримала від ПАТ «Газпром» за рішенням Стокгольмського арбітражу.

18:05 / 1 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події