«Нафтогаз» продовжує втримувати показники видобутку вуглеводнів

Дивізіон «Нафтогаз Розвідка і Видобування» продовжує втримувати показники видобутку вуглеводнів навіть за умов обмеженого фінансового ресурсу через падіння ціни на газ і пандемію коронавірусу. Повідомляє пресслужа «Укргазвидобування».

Так в I півріччі 2020 року компанія незначно зменшила видобуток товарного газу на 0,8% до 6,69 млрд куб м, який було поставлено населенню і ТКЕ, у той час як середня ціна реалізації газу компанією зменшилася на 47% порівняно з І півріччям 2019 року.

«Ми змінюємо підходи до управління проєктами у сфері розвідки та видобування газу. І завдяки цьому, фактично, нам вдалося утримати виробничі показники у скрутний час, коли інші видобувні компанії кардинально скорочують операційні плани і програми. Наша команда запустила в роботу 9 високопродуктивних свердловин впродовж І півріччя 2020 року. За деякими напрямами, де ми впевнені в отриманні максимального результату, кількість виробничих операцій навіть збільшено, – зазначив Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка і Видобування». – Ми думаємо не лише про сьогоднішній день, але й на перспективу. Тому розробляємо середньострокову стратегію розвідки та видобування газу з урахуванням нових ринкових факторів. Серед її головних цілей – наростити ресурсну базу вуглеводнів. Фактично – створити новий фундамент для розвитку галузі».

В пресслужбі відзначили, що таких показників видобутку товарного газу було досягнуто завдяки успішному виконанню наступної виробничої програми :

  •  завершення буріння 20-ти свердловин;
  •  виконання 347 операцій колтюбінговими установками;
  •  здійснення 53 операції з ГРП;
  •  проведення 62 операцій з капітального ремонту свердловин;
  •  Будівництво 118 км нових шлейфів та 36 км газопроводів;
  •  введення в експлуатацію 3 дотискних компресорних станцій;
  •  реконструювання 2 установок комплексної підготовки газу.

 

16:16 / 23 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події