«Нафтогаз» позичить «Укрнафті» 2,5 млрд грн, аби вона сплатила ПДВ за придбаний ним «спірний» газ

НАК «Нафтогаз України» планує надати ПАТ «Укрнафта» безвідсоткову позику в розмірі 2,509 млрд грн для погашення податкових зобов'язань в рамках врегулювання питання щодо газу в підземних сховищах (ПСГ).

Відповідне рішення наглядової ради «Укрнафти» про схвалення отримання компанією позики було ухвалено на позачерговому засіданні 14 лютого, повідомляється на сайті компанії.

У повідомленні зазначається, що 31 січня 2020р між «Укрнафтою» і НАК був укладений договір купівлі-продажу природного газу в обсязі 2,061 млрд куб м і оформлений відповідний акт прийому-передачі газу в підземних сховищах (ПСГ) АТ «Укртрансгаз».

На підставі даної операції виникли грошові зобов'язання «Укрнафти» з оплати податку на додану вартість (ПДВ).

Якщо «Укрнафта» не поверне позику до 1 квітня, НАК отримає право власності на природний газ «Укрнафти» в ПСГ на суму 2,509 млрд грн.

15:59 / 17 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події