«Нафтогаз» подав документи на конкурс постачальника останньої надії

НАК «Нафтогаз України» та ТОВ «ГПК «Нафтогаз України» подали документи для участі в конкурсі на постачальника «останньої надії» (ПОН). Про це компанія повідомила на власній Facebook сторінці.

Материнська та дочірня компанії подали дві окремі пропозиції до участі в конкурсі.

«Дієздатний ПОН – це страховка для споживача, який з якихось форс-мажорних обставин залишився без постачальника…Ми неодноразово доводили, що здатні забезпечити безперебійне постачання газу у складних ситуаціях, а наша газопостачальна компанія – ефективно працювати з українцями», - зазначили в «Нафтогазі».

Нагадаємо, термін прийому заявок від кандидатів на постачальника останньої надії на ринку газу було продовжено на одну добу – заявки прийматимуться до 08.07.2020р, 17:00 (включно).

Участь у конкурсі мають право брати усі суб'єкти господарювання, які на підставі ліцензії провадять діяльність з постачання природного газу споживачам.

Постачальник останньої надії повинен мати ліцензію на з постачання природного газу. Крім того компанія має мати достатню кількість газу або активів для придбання газу в обсязі не меншому за найбільше значення місячного обсягу газу всіма споживачами України протягом опалювального сезону 2019-2020рр – 3 514 млн куб м.

17:06 / 8 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події