«Нафтогаз» підписав меморандум про співпрацю з OMV Petrom для видобутку на шельфі

НАК «Нафтогаз України» підписала меморандум про співпрацю з румунською OMV Petrom для співпраці у галузі розвідки та видобування газу. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

У компанії повідомляють, що меморандум підписали для того, щоб розпочати аналіз можливостей спільної роботи на перспективних нафтогазових ділянках, зокрема і в українській частині акваторії Чорного моря. Відповідно до рішення Уряду «Нафтогаз» подав документи для отримання 36 спецдозволів для розвідки зазначених ділянок.

«Ми вважаємо компанію OMV Petrom цінним та авторитетним партнером із інвестиційним потенціалом, знаннями та відповідним досвідом роботи в регіоні. Компанія OMV Petrom відкрила перспективне родовище Нептун у Чорному морі, має знання та технології в галузі буріння на шельфі та доведений досвід успішної й ефективної розробки ділянок на суходолі в румунських Карпатах, регіоні, який має спільну геологічну історію з Карпатським регіоном України. Ми бачимо великий потенціал спільної роботи на цих ділянках та сподіваємося здійснити певні кроки із налагодження співпраці в найближчому майбутньому», - зазначив оловний виконавчий директор «Нафтогазу» Отто Ватерландер.

«Наша стратегія полягає в розширенні діяльності в Чорному морі. Партнерство з Україною є логічним кроком на шляху оцінки можливостей у регіоні, оскільки країна має чи не найбільший потенціал видобутку природного газу в Європі. Ми раді розпочати дослідження можливих шляхів спільної роботи з Нафтогазом. Ми націлені на ефективну та взаємовигідну співпрацю з метою реалізації цих можливостей», – підсумував член Виконавчої Ради OMV Petrom, відповідальний за розвідку та розробку Крістофер Вейт.

Як повідомлялося раніше, у 2020р «Нафтогаз» розробив і розпочав реалізацію нової стратегії розвитку ресурсної бази, що спрямована на подвоєння запасів компанії. Серед стратегічних проектів – розвідка й освоєння ділянок у Чорному морі, покладів газу у щільних колекторах Юзівської площі, а також перспективних площ у Західному регіоні.

 

14:34 / 15 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події