«Нафтогаз» отримав ліцензію на розподіл е/е для мереж ТЕЦ Новояворівська та Нового Розділу

НКРЕКП видала ліцензію на розподіл електроенергії для ТОВ «Нафтогаз тепло», яке входить в структуру групи «Нафтогаз України», для здійснення діяльності на території міст Новий Розділ, Новояворівськ (Львівська обл) та ряду сіл, які забезпечуються електроенергією від двох теплоелектроцентралей. Відповідне рішення регулятора було прийняте 9 липня та опубліковане на сайті комісії.

Ліцензія починає діяти з 1 вересня.

За даними НКРЕКП, «Нафтогаз тепло» управляє розподільчими мережами, які відходять від ТЕЦ згаданих міст, на основі договору з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

За інформацією ресурсу YouControl, засновником компанії «Нафтогаз Тепло» є ДП «Газ України» НАК «Нафтогаз України», керівник Сергій Бульбас. Компанія має наступні філії: «Новороздільська ТЕЦ», «Новояворівська ТЕЦ», «Новороздільські електромережі», «Новояворівські електромережі».

Як повідомляло агентство ExPro, компанія «Нафтогаз Тепло» уклала договір з Нацагентством на управління майном двох ТЕЦ 19 листопада 2019р. Тоді ж підприємство отримало ліцензії на виробництво електроенергії та теплової енергії. «Нафтогаз» отримав в управління ці активи після того, як попередній власник (ПП «Гарант Енерго М») накопичив значні борги за використаний природний газ (біля 800 млн грн, станом на листопад 2019р). Через діяльність «Гарант Енерго М» опинилося під загрозою робота ТЕЦ та тепло- та електрозабезпечення населених пунктів Львівської області.

13:10 / 10 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події